כתבות ומאמרים
ראש למרעד
מאת: IDAN הנדסת בדיקות סביבה
שוקלים לרכוש ראש למרעד?

בשנים האחרונות, תחום בדיקות הסביבה חווה התפתחות אדירה. בזכות התפתחות הטכנולוגיה ויכולות עיבוד הנתונים, יצרנים רבים מגלים את היתרונות העצומים בביצוע בדיקות שונות למוצריהם, במהלך פיתוחם ואף בזמן שהם משווקים לציבור. בדיקות אלה אינן קשורות באופן ישיר לבדיקות התקן. הן מאפשרות ליצרנים להעריך בעצמם את בטיחות ותפקוד המוצר תחת תנאים מגוונים של רעד, אקלים והשילוב ביניהם. נדבך משמעותי בתחום זה, הינו השימוש בהרחבה של ראש למרעד, אשר מגדיל את יכולות הבדיקה ומעניק אפשרויות חשובות נוספות. אז אם גם אתם חושבים על רכישת מוצר זה, הנה היתרונות המרכזיים הטמונים בכך.

הרחבת המוצרים שניתן לבדוק

בפועל, ראש למרעד מגדיל את משטח הניסוי, ולכן מאפשר לבחון מוצרים רבים יותר באמצעות המערכת. בכך, הוא נותן את האפשרות לבחון מוצרים גדולים או כבדים יותר, אשר מרעד רגיל לא יכול לבחון בצורה אפקטיבית. בנוסף, הוא מאפשר לבדוק מוצרים רבים יותר בצורה אנכית, כך שאם המוצר נדרש לכך, זוהי אפשרות מצוינת עבורכם.

בדיקות של מוצרים רבים בו זמנית

הגדלת המשטח המתאפשרת בזכות שימוש בראש למרעד מאפשרת בפועל לבחון יותר מוצרים באותו הזמן. זוהי יכולת חשובה ביותר, ממספר סיבות. ראשית, היכולת לבחון יותר מוצרים בכל פעם כמובן חוסכת זמן יקר, ומאפשרת לקצר באופן משמעותי את זמני הניסוי. בכך, היא מייעלת מאוד את כל התהליך, ומאפשרת ביצוע ניסויים רבים יותר. בנוסף, קיצור זמן הניסוי מאפשר בפועל לבחון יותר מוצרים, או לערוך ניסויים רבים יותר. יכולת זו הינה חשובה מאוד במקרים של דגימות מוצרים אשר כבר משווקים לציבור. זאתף מכיוון שבמקרה של תקלה בחלק מן המוצרים, הסיכוי לגלות אותה מהר יותר יעלה בהרבה. לכן, שיפור יעילות המערכת הופך את ההשקעה בראש למרעד לאחת משתלמת במיוחד. רכישת ראש למרעד תחסוך משאבים וזמן יקר במהלך הניסוי. היא תאפשר לגלות תקלות ולטפל בהן במהירות רבה יותר, מה שיקל מאוד על כלל התהליך ויחסוך כאב ראש רב.