כתבות ומאמרים
מגבר למרעד
מאת: IDAN הנדסת בדיקות סביבה
כל מה שצריך לדעת על החלפת מגבר למרעד שלכם

בשנים האחרונות, חלה התפתחות גדולה בתחום הבדיקות הסביבתיות. זאת, בעקבות התפתחות הטכנולוגיה, יחד עם יכולת עיבוד הנתונים המשתפרת עם השנים. בזכות תהליך זה, רבים מתחילים להפנים את היתרון הגדול בעריכת בדיקות עצמאיות שונות למוצריהם. נדבך משמעותי מכך, הינו המרעד, אשר מאפשר לבחון מכשירים במצבי רעידה שונים, במטרה לבחון את הגבולות שלהם בתנאי מעבדה. אז אם גם אתם מתעניינים בשימוש במרעד, חשוב להכיר את האפשרות להחליף מגבר למרעד. לאפשרות זו יש יתרונות חשובים ביותר, אליהם נתייחס בכתבה זו.

מאריך את חיי המרעד בשנים רבות

בראש ובראשונה, החלפת מגבר למרעד מאריכה את חייו לשנים ארוכות. במקרים רבים, המגבר הינו החלק הראשון אשר מתקלקל במרעד, והחלפתו היא ללא ספק פתרון נוח ופשוט בהרבה מרכישת מרעד חדש. באופן כללי, ניתן למצוא חלקי חילוף למרעד מכל הסוגים והגוונים, אך המגבר הינו אחד החשובים ביותר. כיום, ההערכה היא כי החלפת המגבר תעניק למרעד עשרות שנים נוספות של פעילות יעילה ומוצלחת. זהו יתרון אדיר, אשר הופך את החלפת המגבר לפתרון משתלם במיוחד. במקום ההתעסקות והעלות הגבוהה של רכישת מערכת חדשה, תוכלו להחליף את המגבר ולחזור לעבוד במהירות שיא.

משפר את יעילות העבודה שלו

כיום, ניתן למצוא מגברים מתקדמים, אשר התאמתם למרעד תבטיח כי תפקודו לא ייפגע כלל, ואף ישתפר. ברוב המקרים, אם התהליך נעשה נכון, החלפת מגבר למרעד תשפר את יעילותו. בכך, היא תקל באופן משמעותי על ביצוע הבדיקות. בזכות היעילות המוגברת, תהליך הניסוי יהיה יעיל ומהיר יותר. לכן, החלפת המגבר תאפשר לבצע מספר ניסויים גדול יותר תוך שימוש בפחות משאבים.

התאמת מגבר למרעד משומש הינה פעולה נפוצה כיום בתחום, אך אינה פשוטה. היא דורשת עבודה צמודה עם מהנדס מומחה בתחום, שילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו. ניתן לבצע זאת עבור סוגים רבים של מרעדים, כולל מרעדים בקירור מים או קירור אוויר.